Kızılay Samsung servisi

Samsung Servis Kızılay, Samsung Yazıcı Servisi, Samsung Fotokopi ve Faks Tamiri, Kızılay Toner Dolum

Samsung Servisi Kızılay

Servisimize getirdiğiniz makinalarınız için arıza tespit ücreti almıyoruz.

Teknik servis Hizmet departmanı günümüzün en önemli vazgeçilmezidir. Ofisimiz, evimiz için almış olduğumuz yazıcı, Faks veya fotokopi makineleri işlerimizi ve hayatımızı kolaylaştıran vazgeçilmez cihazlar belli sürelerde teknik servisi ihtiyaçları ve sarf malzeme ihtiyaçları olmaktadır. 29 yıldır teknik servis hizmetlerini veren firmamız tamiri ve bakım ihtiyacı olan makinelerininiz tüm ihtiyaçlarını karşılama için 29 yıl önce kurulmuş ve hiç ara vermeden günümüze kadar hizmetlerine devam etmiştir.

Samsung servisimizde işinin ehli olan çalışanlarımız servis bölümündeki teknisyenlerimiz eğitimli ve sertifikalı çalışanlarımız ile makineleriniz servisimizde onarımı tamiri yedek parça değişimi gibi işlemler yapıldıktan sonra sizlere ilk günkü performansında geri teslim edilmektedir.

Kızılay Samsung servisimizde Yazıcılar hızlı ve etkin bir şekilde onarabilmek için Samsung yazıcı, Faks ve Fotokopi makinelerinin yedek parçalarının çok büyük bir bölümü envanterinde bulundurmaktadır. Servisimizde onarımı yapılan makineler kontrol sonrası temizliği yapılır. Hatta çoğu müşterilerimiz bu konuda teşekkür etmektedirler.

Samsung Toner dolumu Toner maliyetlerinden sıkıntınız varsa Yazıcı faks ve fotokopi makinelerinizin toner dolumlarınıda firmamızda garantili olarak yaptıra bilirsiniz. Toner dolumlarında kartuşlara göre değişken maliyetleri düşündüğümüzde ortama % 80 tasarruf sağlamış olursunuz.

Samsung renkli toner dolum Maalesef Ankarada toner dolumunu hakkıyla yapan firmalar bir elin parmakları kadar azdır. Ama etrafımıza baktığımızda yüzlercesini görmemiz mümkün bu tür yerlere itibar etmeyiniz. Düşünün makinenizin toneri bitiyor boş kartuşu alıp dolumcuya gidim dolum yaptırıyor ve makineye taktıkdan sonra kullanmaya başladığınızda toner dolumundan önce hiçbir sıkıntısı olamayan kopyası gayet güzel olan makineniz olmadık şekillere ve arızlara geçmektedir.

Bizim farkımız ney? Biz teknik servisiz olmamızdan dolayı makinenin sitemini kartuşun işlevini kullanılacak tonerin uyumunu kartuşlara nasıl bakım yapılması gerektiğini bilmemiz bu yüzden diyoruz ki bizim siyah beyaz ve renkli toner dolumlarımız garantilidir.

Kızılay Samsung Servisi

Kızılay Samsung Yazıcı Servisi
Kızılay Samsung Faks Servisi
Kızılay Samsung Fotokopi Servisi
Kızılay Samsung Tamir Servisi
Xerox Toner ve Kartuş Dolumu